Dodaj do ulubionych | Mapa witryny | POCZTA FIRM
Telefony i adresy

 

Zarząd:

  • Prezes Zarządu – Zbigniew Koncewicz
  • Wiceprezes Zarządu – Dyrektor Finansowy – Aneta Rokicka
  • Wiceprezes Zarządu – Dyrektor Handlowy – Krzysztof Górniak

Siedziba Biura Zarządu:

  • ZARMEN Sp. z o.o.
    ul. Stefana Batorego 44, 41-506 Chorzów

Sekretariat Biura Zarządu:

  • Tel.: 032/ 790 99 01
    Fax: 032/790 99 99
    e-mail: zarmen@zarmen.pl

Kierownik Biura Spółki; Pełnomocnik Dyrektora Finansowego ds. Transakcji Finansowych – Izabela Hutnik
Tel.: 032/ 790 99 78 e-mail: izabela.hutnik@zarmen.pl
Fax: 032/ 790 99 99
Asystent Dyrektora Finansowego – Dorota Pisarek
Tel.: 032/ 790 99 71 e-mail: dorota.pisarek@zarmen.pl
Fax: 032/ 790 99 99
Kierownik Biura Zakupów i Logistyki – Iwona Lisaj-Sykut
Tel.: 077/ 545 70 04 e-mail: iwona.sykut@zarmen.pl
Fax: 077/ 545 70 21
DYREKTOR DZIAŁU HANDLOWEGO – Aldona Pisarek
Tel.: 032/ 790 99 76 e-mail: aldona.pisarek@zarmen.pl
Fax: 032/ 790 99 99
Dyrektor Techniczny – Tomasz Buczek
Tel.: 032/ 790 99 24 e-mail: tomasz.buczek@zarmen.pl
Fax: 032/ 790 99 99
Kierownik Zakładu Realizacji Inwestycji – Roman Rutkowski
Tel.: 032/ 790 99 75 e-mail: roman.rutkowski@zarmen.pl
Fax: 032/ 790 99 99
Kierownik Działu Technologicznego – Lech Włóka
Tel.: 032/ 790 99 47 e-mail: lech.wloka@zarmen.pl
Fax: 032/ 790 99 99
Pełnomocnik Prezesa ds. ZSZ– Lesław Gełczewski
Tel.: 077/ 545 70 20 e-mail: leslaw.gelczewski@zarmen.pl
Fax: 077/ 545 70 21
Główny Specjalista ds. BHP; Inspektor ochrony p.poż. – Sebastian Osadzin
Tel.: 077/ 545 70 25 e-mail: sebastian.osadzin@zarmen.pl
Fax: 077/ 545 70 21
Główny Spawalnik – Piotr Deko
Tel.: 077/ 545 70 30 e-mail: piotr.deko@zarmen.pl
Fax: 077/ 545 70 21
Dział IT
Tel.: 032/ 790 99 77

ZRM Częstochowa
ul. Odlewników 20, 42-213 Częstochowa

Kierownik ZRM Cz – Zdzisław Grabowski
Tel: 032/ 757 56 34 Fax: 032/757 58 35

ZRM Warszawa
ul. Kasprowicza 132, 01-949 Warszawa

Kierownik ZRM W – Jarosław Topolski
Tel.: 022/ 835 89 00 Fax: 022/ 835 89 12

ZRM Zdzieszowice
ul. Powstańców Śląskich 1, 47-330 Zdzieszowice

Kierownik ZRM Z – Krystian Kern
Tel.: 077/ 484 12 90; 484 28 09; 484 28 07 Fax: 077/ 484 26 60

 


Newsletter
Szanowni państwo, jeśli chcecie otrzymywać aktualne informacje na temat firmy Zarmen Sp. z o.o. podajcie adres e-mail